Любий читачу!

 Що може бути більш захоплюючим, цікавішим і привабливішим, ніж читання цікавої книги? Книга, яка змушує повністю занурюватися в її світ, жити життям її героїв, радіти їх радощам і засмучуватися їх бідам, ризикувати разом з ними життям і, попри все, виходити переможцями з самого складного становища. Герої таких книг на довгий час залишаються твоїми друзями. Вони формують життєві цінності, світогляд, погляд на світ, на себе та оточуючих людей.


«Артур і мініпути».
Майстер фантазії, карколомних сюжетів, Люк Бессон, режисер «П’ятого елементу», «Нікіти», «Голубої безодні» та інших захоплюючих кінофільмів, створює нову казку. Це його дебют у літературі. У ціх казкових книжках  є все – таємниці, загадки, погоні, чаклунство…
Юний Артур заради порятунку своєї  бабусі має проникнути у паралельний світ крихітних істот – мініпутів. Але як це зробити, де знайти вхід до загадкової країни? Відповідь він знаходить у старовинній книзі, написаній його дідусем, великим мандрівником, який кілька років тому зник за загадкових обставин. Артур розшифровує секрет переходу із одного світу в інший, і … тут починаються дивовижні пригоди, під час яких він знайомиться з принцом Барахлюшем і закохується у його сестру принцесу Селенію. Вони вирушають у небезпечну подорож, мета якої – звільнити мініпутів від влади Жахливого У.
«Артур і помста жахливого У».
Продовження пригод Артура і паралельному світі мініпутів.
Павук–листоноша доставив особисто Артурові тривожний заклик на крихітному рисовому зерняткові. Хлопчик занепокоївся: «Мініпутам загрожує небезпека – неможна гаяти ні хвилини!» З допомогою вірного пса Альфреда Артуру вдається вислизнути з-під пильного батьківського нагляду і повернутися до дідусевого будинку. Незабаром настане північ, місячний промінь торкнеться чарівної далекоглядної Арчибальдової труби і відкриється прохід до країни мініпутів. Але, на жаль, небо вкрилося хмарами, місяць потопає в них, і ні про жоден промінь не може й бути й мови…
Прочитайте ці книжки, подорожуйте разом з Артуром !
 
 

Бібліотека ім. П.Усенка для дітей представляє Вашій увазі книгу чудового дитячого письменника Олександра Волкова «Чарівник Смарагдового міста». Його книги, прикрашені приголомшливими малюнками Леоніда Вікторовича Володимирського, до цих пір є улюбленими творами дітей і дорослих.

Казка «Чарівник Смарагдового міста» була написана в 1939 році за мотивами казки американського письменника Лаймена Френка Баума «Дивовижний Чарівник з Країни Оз».

«Чарівник Смарагдового міста» - книга «на всі часи». Діти відкривають її для себе, вбираючи вічні загальнолюдські цінності. Дорослі перечитують, згадують дитинство, стають трішки добрішими. Читання цієї книги вголос об’єднує сім’ю. Тому цю казку А. Волкова можна назвати сімейною книгою.

«Чарівник Смарагдового міста» - перша книга з цілої серії романів, куди входять «Урфін Джюс і його дерев’яні солдати» (1963), «Сім підземних королів» (1964), «Вогненний бог марранів» (1968), «Жовтий туман» ( 1970), «Таємниця покинутого замку» (1975).

Интересная статья? Поделись ей с другими:

 

 

 

 hit.ua: посетителей и просмотров за сегодня